| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| átmérő: | 66 mm |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Szélesség: | 29 mm |
| átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 29 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 66,0 mm |
| Magasság 1: | 29,0 mm |
| Magasság 2: | 49,0 mm |
| Tömeg: | 0,6 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 29 mm |
| Szélesség: | 29,0 mm |
| Belső átmérő: | 8,0 mm |
| Külső átmérő: | 66,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| átmérő: | 66 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK467 |
| OE-számhoz: | 55555653 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29,0 mm |
| Tömeg: | 0,522 kg |
| Belső átmérő: | 8,0 mm |
| Külső átmérő: | 66,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| OE-számhoz: | 55574864 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29,0 mm |
| Tömeg: | 0,522 kg |
| Belső átmérő: | 8,0 mm |
| Külső átmérő: | 66,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 29 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rögzítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 29 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939A4000 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | 939A4000 |
| OE-számhoz: | 55574864 |
| Tömeg: | 0,6 kg |
| Magasság 1: | 29,0 mm |
| Magasság 2: | 49,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 66,0 mm |




