
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Külső átmérő: | 78,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 78,4 mm |
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rászerelő/rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anyával |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Szélesség: | 31 mm |
| átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,68 kg |
| Szélesség: | 31 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 67,8 mm |
| Magasság 1: | 31,0 mm |
| Magasság 2: | 27,2 mm |
| Tömeg: | 0,7 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 67,5 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vázszám (VIN): | [;1J-2B123078] |
| Vázszám (VIN): | [;1J-2D352773] |
| Vázszám (VIN): | [;1J-2P394000] |
| Vázszám (VIN): | [;1J-2U403276] |
| Vázszám (VIN): | [;1J-2W592782] |
| Vázszám (VIN): | [;1M-2R120000] |
| Vázszám (VIN): | [;4B-2-120000] |
| Vázszám (VIN): | [;6H-2-023000] |
| Vázszám (VIN): | [;8E-2-285000] |
| Vázszám (VIN): | [;8E-2-297 100] |
| Vázszám (VIN): | [;9C-2-613 920] |
| Vázszám (VIN): | [;9N-2-050000] |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31,5 mm |
| átmérő: | 78 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK345 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 82,0 mm |
| Magasság 1: | 30,0 mm |
| Magasság 2: | 50,0 mm |
| Tömeg: | 0,9 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31,4 mm |
| Szélesség: | 31,4 mm |
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Külső átmérő: | 67,8 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| átmérő: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| átmérő: | 78,5 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 79 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Szélesség: | 36,0 mm |
| Tömeg: | 0,692 kg |
| Külső átmérő: | 68,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| OE-számhoz: | 038109243M |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | ASZ |
| Gyártási dátumig: | 01/08/03 |
| Szélesség: | 30,5 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| OE-számhoz: | 045109243C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | ASZ |
| Gyártási dátumig: | 01/08/03 |
| OE-számhoz: | 045109479B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Szélesség: | 36,0 mm |
| Tömeg: | 0,692 kg |
| Külső átmérő: | 68,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31,4 mm |
| Szélesség: | 31,4 mm |
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Külső átmérő: | 67,8 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | ASZ |
| Gyártási évig: | 200308 |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 6Y-2-407001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | 6Y-2X032051 |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Anyag: | Acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rögzítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 78,4 mm |
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | ASZ |
| Gyártási évig: | 200308 |
| Szélesség: | 35 mm |
| átmérő: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| OE-számhoz: | 038 109 243 M |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Külső átmérő: | 78,4 mm |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200307 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | >0703 , ASZ |
| OE-számhoz: | 045109243C |
| Tömeg: | 0,9 kg |
| Magasság 1: | 30,0 mm |
| Magasság 2: | 50,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 82,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200308 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | 0803> , ASZB |
| OE-számhoz: | 038109243M |
| Tömeg: | 0,7 kg |
| Magasság 1: | 31,0 mm |
| Magasság 2: | 27,2 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 67,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,692 kg |
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |





