| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| OE-számhoz: | RF01-12-700B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | kézi |
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| OE-számhoz: | RF01-12-700B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 58,0 mm |
| Magasság 1: | 30,0 mm |
| Magasság 2: | 34,0 mm |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 58,0 mm |
| Magasság 1: | 30,0 mm |
| Magasság 2: | 60,0 mm |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 29 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Utánállítás: | kézi utánállítással |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 31 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Magasság 1: | 30,0 mm |
| Magasság 2: | 60,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 58,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Magasság 1: | 30,0 mm |
| Magasság 2: | 34,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 58,0 mm |




