| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7-000 001 |
| Szélesség: | 34 mm |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 80 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Külső átmérő: | 67,5 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Külső átmérő: | 78,3 mm |
| Szélesség: | 35,2 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szélesség: | 34 mm |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Szélesség: | 31,2 mm |
| átmérő: | 67,7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 67,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,69 kg |
| Szélesség: | 31 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Szélesség: | 31 mm |
| átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Motorkód: | CBAB |
| Szélesség: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| átmérő: | 67,7 mm |
| Szélesség: | 31,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szélesség 1: | 35 mm |
| Külső átmérő 1: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-6-300 000 |
| Motorkód: | BKP |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 68,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 78,0 mm |
| Magasság 1: | 36,0 mm |
| Magasság 2: | 48,5 mm |
| Tömeg: | 0,7 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 68,5 mm |
| Magasság 1: | 35,0 mm |
| Magasság 2: | 45,0 mm |
| Tömeg: | 0,7 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| átmérő: | 67,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 50,6 mm |
| átmérő: | 67,7 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Motorkód: | BKP |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Szélesség: | 35,5 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 40,0 mm |
| Szélesség: | 36,6 mm |
| Magasság: | 48,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 78,0 mm |
| Szélesség: | 36,0 mm |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 80,0 mm |
| Szélesség: | 34,0 mm |
| Magasság: | 33,9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| átmérő: | 68,5 mm |
| OE-számhoz: | 03L109243E |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35,2 mm |
| Külső átmérő: | 78,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7-000 001 |
| Motorkód: | BKP |
| Beépítési oldal: | bal felső |
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Tömeg: | 0,45 kg |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Szélesség: | 31,0 mm |
| Szélesség: | 36,0 mm |
| Tömeg: | 0,69 kg |
| Külső átmérő: | 78,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35,0 mm |
| Tömeg: | 0,61 kg |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 68,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 35,5 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 67,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Szélesség: | 31 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| OE-számhoz: | 03G109243 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| OE-számhoz: | 03L109243E |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Tömeg: | 0,45 kg |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Szélesség: | 31,0 mm |
| Szélesség: | 36,0 mm |
| Tömeg: | 0,69 kg |
| Külső átmérő: | 78,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35,0 mm |
| Tömeg: | 0,61 kg |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 68,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szélesség: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 68,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Anyag: | Acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Anyag: | Acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Motorkód: | BKP |
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Külső átmérő: | 67,5 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 68,5 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Szélesség: | 35,2 mm |
| Külső átmérő: | 78,3 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 67,5 mm |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | BKP |
| OE-számhoz: | 03G109243 |
| Tömeg: | 0,7 kg |
| Magasság 1: | 36,0 mm |
| Magasság 2: | 48,5 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 78,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | CBAB |
| OE-számhoz: | 03L109243E |
| Tömeg: | 0,7 kg |
| Magasság 1: | 35,0 mm |
| Magasság 2: | 45,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 68,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,61 kg |
| Szélesség: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 68,5 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |





