| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| átmérő: | 62 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 63,0 mm |
| Magasság 1: | 26,5 mm |
| Magasság 2: | 47,0 mm |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Szélesség: | 26,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 26,5 mm |
| Külső átmérő: | 61,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| átmérő: | 63 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 27 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Külső menet mérete: | M18 x 1,25 |
| Minőség/osztály: | 10.9 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26,6 mm |
| átmérő: | 62 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Magasság: | 35,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 62 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| gyártószámhoz: | 1685747 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| Szélesség: | 26,5 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| OE-számhoz: | 1685747 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 62 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| gyártószámhoz: | 1685747 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Szélesség: | 26,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Magasság 1: | 26,5 mm |
| Magasság 2: | 47,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 63,0 mm |





