| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200511 |
| Beépítési oldal: | Közép |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Motor értékesítési megnevezés: | Duratec |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 200510 |
| átmérő: | 76,3 mm |
| Szélesség: | 29,7 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 200512 |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200511 |
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség 1: | 25,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25,5 mm |
| átmérő: | 70 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rászerelő/rögzítő anyaggal |
| Szélesség: | 30 mm |
| átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30,5 mm |
| átmérő: | 76,5 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Műszaki információs szám: | HTDT0331 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200511 |
| Beépítési oldal: | Közép |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Motor értékesítési megnevezés: | Duratec |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő 1: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 30,5 mm |
| Futőgörgő anyaga: | Fém |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 10 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31 mm |
| átmérő: | 76 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| átmérő: | 76 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 75,8 mm |
| Szélesség: | 29,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 96,0 mm |
| Magasság 1: | 32,0 mm |
| Magasság 2: | 38,0 mm |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1374385 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 353 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25,5 mm |
| átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 70 mm |
| Műszaki információs szám: | HTDT0460 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26,0 mm |
| Tömeg: | 0,17 kg |
| Külső átmérő: | 70,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30,5 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 200510 |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 200512 |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 11/00 |
| Gyártási dátumig: | 11/05 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| OE-számhoz: | 1374385 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő 1: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26,0 mm |
| Tömeg: | 0,17 kg |
| Külső átmérő: | 70,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200511 |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 30,5 mm |
| Futőgörgő anyaga: | Fém |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200511 |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 10 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 200510 |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 30 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 200512 |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200510 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200511 |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200509 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200509 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Külső menet: | M 8 x 1,25 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 200510 |
| átmérő: | 76,3 mm |
| Szélesség: | 29,7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 200512 |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CFBA |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | CFBA |
| OE-számhoz: | 1S7Q19A216AD |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Magasság 1: | 32,0 mm |
| Magasság 2: | 38,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 96,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1374385 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 353 g |




