| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 25 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Anyag: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 25 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Anyag: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | barázdákkal |
| Anyag: | Műanyag |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 70,0 mm |
| Magasság 1: | 25,0 mm |
| Magasság 2: | 26,0 mm |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 70 mm |
| Anyag: | Fém |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 73 mm |
| Magasság: | 29 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Műszaki információs szám: | Ricambio X TS-307 |
| Műszaki információs szám: | Replacem. for TS-307 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 73 mm |
| Magasság: | 29 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Műszaki információs szám: | Ricamb. X 128-03-307 |
| Műszaki információs szám: | Repl. for 128-03-307 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 69,9 mm |
| Szélesség: | 25,1 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25,1 mm |
| átmérő: | 69,8 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 7,84 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 73 mm |
| Magasság: | 29 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Műszaki információs szám: | Ricambio X 128307 |
| Műszaki információs szám: | Replacem. for 128307 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 73 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Utánállítás: | utánállítás nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| átmérő: | 75 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő 1: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 73 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 25 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Anyag: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| átmérő: | 75 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | IDLER |
| OE-számhoz: | LFH115940 |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Magasság 1: | 25,0 mm |
| Magasság 2: | 26,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 70,0 mm |





