| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70,3 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 25 mm |
| Szélesség: | 89 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 12 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24,5 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Csapátmérő: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 25 mm |
| Szélesség: | 89,0 mm |
| Belső átmérő: | 12,0 mm |
| Külső átmérő: | 70,0 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 12 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24,5 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő 1: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 25 mm |
| Szélesség: | 89 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 12 mm |
| Anyag: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24,5 mm |




