| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 76,5 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 10,0 mm |
| Külső átmérő: | 77,0 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 77 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 77 mm |
| Szélesség: | 26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 77 mm |
| Anyag: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 77 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 76,5 mm |
| Szélesség: | 26 mm |






