| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 167 mm |
| Szélesség: | 66,5 mm |
| Magasság: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 167 mm |
| Szélesség: | 66,5 mm |
| Magasság: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 161 mm |
| Szélesség: | 147 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 161 mm |
| Szélesség: | 147 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 161 mm |
| Szélesség: | 147 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési átmérő: | 74 mm |
| Magasság: | 182 mm |
| Belső menet: | M12X1,25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 173 mm |
| Szélesség: | 155 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 165,5 mm |
| Szélesség: | 66,5 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 183 mm |
| átmérő: | 74 mm |
| Beépítési átmérő: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 169 mm |
| Szélesség: | 155 mm |
| Magasság: | 158 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési átmérő: | 74 mm |
| Magasság: | 182 mm |
| Belső menet: | M12X1,25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 173 mm |
| Szélesség: | 155 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 165,5 mm |
| Szélesség: | 66,5 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 183 mm |
| átmérő: | 74 mm |
| Beépítési átmérő: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 169 mm |
| Szélesség: | 155 mm |
| Magasság: | 158 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 167 mm |
| Szélesség: | 66,5 mm |
| Magasság: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 161 mm |
| Szélesség: | 147 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési átmérő: | 74 mm |
| Magasság: | 182 mm |
| Belső menet: | M12X1,25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 173 mm |
| Szélesség: | 155 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 167 mm |
| Szélesség: | 66,5 mm |
| Magasság: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 165,5 mm |
| Szélesség: | 66,5 mm |
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő 1: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 183 mm |
| átmérő: | 74 mm |
| Beépítési átmérő: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 169 mm |
| Szélesség: | 155 mm |
| Magasság: | 158 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |




