| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Hossz: | 190 mm |
| Belső átmérő 1: | 49 mm |
| Belső átmérő 2: | 16 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 186 mm |
| Belső átmérő 1: | 15 mm |
| Belső átmérő 2: | 50 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Hossz: | 190 mm |
| Belső átmérő 1: | 49 mm |
| Belső átmérő 2: | 16 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Hossz: | 194 mm |
| Belső átmérő 1: | 54 mm |
| Belső átmérő 2: | 16 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 194 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 54 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Hossz: | 194 mm |
| Belső átmérő 1: | 54 mm |
| Belső átmérő 2: | 16 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 190 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nemesacél kábelcsatlakozóhoz |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 49 mm |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 194 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nemesacél kábelcsatlakozóhoz |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 54 mm |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 194 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 54 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 49 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 13278357 |
| OE-számhoz: | 8N0422831 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 54 mm |
| Magasság: | 194 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 13286689 |
| OE-számhoz: | 13354440 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Csomagolási hossz: | 18,1 cm |
| Csomagolási szélesség: | 14,1 cm |
| csomagolási magasság: | 9 cm |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 194 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 54 mm |
| Belső átmérő 2: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 190 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 194 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 194 mm |
| Tömeg: | 0,052 kg |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 53,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 190 mm |
| Tömeg: | 0,046 kg |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 49 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 92 g |
| Hossz: | 190 mm |
| Belső átmérő 1: | 17 mm |
| Belső átmérő 2: | 55 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 58 g |
| Hossz: | 194 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 54 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 179 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 48 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 194 mm |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 54 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 194 mm |
| Tömeg: | 0,052 kg |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 53,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 190 mm |
| Tömeg: | 0,046 kg |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 49 mm |





