| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 98 mm |
| Magasság: | 140 mm |
| Anyag: | Gumi |
| OE-számhoz: | 1607740880 |
| OE-számhoz: | 3293E1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 24 mm |
| Belső átmérőig 1: | 28 mm |
| belső átmérőtől 2: | 94 mm |
| Belső átmérőig 2: | 108 mm |
| Magasság: | 127 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 24 mm |
| Belső átmérőig 1: | 28 mm |
| belső átmérőtől 2: | 94 mm |
| Belső átmérőig 2: | 108 mm |
| Magasság: | 127 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 98 mm |
| Magasság: | 140 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 0442702580 |
| OE-számhoz: | 46308238 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Magasság: | 122 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 1595106 |
| OE-számhoz: | 1603015 |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 140 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 98 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0016 |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0242 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 107 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 71 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0223 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 140 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 98 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 122 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 80 mm |
| profilszélesség: | 12 mm |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0307 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 122 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 78 mm |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 121 mm |
| Belső átmérő 1: | 25 mm |
| Belső átmérő 2: | 83 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 122 mm |
| OE-számhoz: | 1603015 |
| OE-számhoz: | 1595106 |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő 1: | 27,4 mm |
| Belső átmérő 2: | 97,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 140 mm |
| D1: | 98 mm |
| D2: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 125 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 92 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 128 g |
| Hossz: | 122 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 86 g |
| Hossz: | 122 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 151 g |
| Hossz: | 141 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 98 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | LR003160 |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 102 g |
| Hossz: | 141 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 98 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 95 g |
| Verzió: | Cuffia elasticizzata |
| Hossz: | 130 mm |
| Belső átmérő 1: | 22 mm |
| Belső átmérő 2: | 82 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 140 mm |
| D1: | 98 mm |
| D2: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 125 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 92 mm |




