| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Hossz: | 86 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő 1: | 20 mm |
| Belső átmérő 2: | 72 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 72 mm |
| Belső átmérőig 2: | 82 mm |
| Magasság: | 113 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 96 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 98 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő 1: | 22 mm |
| Belső átmérő 2: | 74 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 72 mm |
| Belső átmérőig 2: | 82 mm |
| Magasság: | 113 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 138 mm |
| Belső átmérő 1: | 83 mm |
| Belső átmérő 2: | 20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 132 mm |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 90 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 96 mm |
| Belső átmérő 1: | 23 mm |
| Belső átmérő 2: | 72 mm |
| Csukló fajta: | Háromágú csukló |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 79 g |
| Hossz: | 115 mm |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | FA2122530A |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 70 g |
| Hossz: | 115 mm |
| Belső átmérő 1: | 24 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |







