| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 110 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 25 mm |
| Belső átmérő 2: | 86 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 86 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 1H0407285A |
| OE-számhoz: | 1H0498203A |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 94 mm |
| Magasság: | 108 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 1K0498201B |
| OE-számhoz: | 357498201A |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 110 mm |
| Tömeg: | 0,077 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 26,5 mm |
| Belső átmérő 2: | 83 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 69 mm |
| Belső átmérőig 2: | 79 mm |
| Magasság: | 99 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| belső átmérőtől 1: | 19 mm |
| Belső átmérőig 1: | 23 mm |
| belső átmérőtől 2: | 69 mm |
| Belső átmérőig 2: | 79 mm |
| Magasság: | 99 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 100 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 357498201A |
| OE-számhoz: | 8K0598201 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 83 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 6Q0498203 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 138 mm |
| Belső átmérő 1: | 83 mm |
| Belső átmérő 2: | 20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 132 mm |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 87 mm |
| Magasság: | 115 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 6Q0498203A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 108 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 110 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 110 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 83 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0399 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 125 mm |
| Belső átmérő 1: | 25 mm |
| Belső átmérő 2: | 86 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0269 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő 2: | 86 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Belső átmérő 1: | 25 mm |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |
| D1: | 26 mm |
| D2: | 87 mm |
| Hossz: | 115 mm |
| OE-számhoz: | 6Q0498203A |
| Tömeg: | 129 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |
| D1: | 26 mm |
| D2: | 87 mm |
| Hossz: | 115 mm |
| OE-számhoz: | 6Q0498203A |
| Tömeg: | 129 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 25 mm |
| Belső átmérő 2: | 86 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | TPE (termoplasztikus elasztomer) |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 100 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 100 mm |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 138 g |
| Hossz: | 108 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 94 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 135 g |
| Hossz: | 108 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 94 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 147 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Hossz: | 130 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 99 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 357498201A |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 136 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Hossz: | 110 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 100 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0498203 |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 83 g |
| Hossz: | 110 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 83 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0498203 |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 53 g |
| Hossz: | 110 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 83 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0498203A |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 129 g |
| Hossz: | 115 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q0498203A |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 79 g |
| Hossz: | 115 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Magasság: | 110 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 25 mm |
| Belső átmérő 2: | 86 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 110 mm |
| Tömeg: | 0,077 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 26,5 mm |
| Belső átmérő 2: | 83 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 25 mm |
| Belső átmérő 2: | 86 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | TPE (termoplasztikus elasztomer) |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 87 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 100 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 100 mm |
| Belső átmérő 1: | 19 mm |
| Belső átmérő 2: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | ******6Y*4*115990 |
| Hossz: | 109 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 94 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Tengelyenként: | 2 |
| Gumiharang anyaga: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 83 mm |
| Magasság: | 110 mm |




