| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 60 mm |
| Hossz: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 95 mm |
| Magasság: | 112 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 1J0498203A |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 102 mm |
| Tömeg: | 0,049 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 123 mm |
| Tömeg: | 0,089 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 97 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 107 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 88 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 20 mm |
| Belső átmérőig 1: | 24 mm |
| belső átmérőtől 2: | 81 mm |
| Belső átmérőig 2: | 93 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200911 |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| belső átmérőtől 1: | 20 mm |
| Belső átmérőig 1: | 24 mm |
| belső átmérőtől 2: | 81 mm |
| Belső átmérőig 2: | 93 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| belső átmérőtől 1: | 24 mm |
| Belső átmérőig 1: | 28 mm |
| belső átmérőtől 2: | 94 mm |
| Belső átmérőig 2: | 108 mm |
| Magasság: | 127 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200911 |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| belső átmérőtől 1: | 24 mm |
| Belső átmérőig 1: | 28 mm |
| belső átmérőtől 2: | 94 mm |
| Belső átmérőig 2: | 108 mm |
| Magasság: | 127 mm |
| Új alkatrész | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 100 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 357498201A |
| OE-számhoz: | 8K0598201 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 138 mm |
| Belső átmérő 1: | 83 mm |
| Belső átmérő 2: | 20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 132 mm |
| Belső átmérő 1: | 21 mm |
| Belső átmérő 2: | 77 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 88 mm |
| Magasság: | 107 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 1603284 |
| OE-számhoz: | 3C0498201A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 51 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 1K0598203 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 98 mm |
| Magasság: | 123 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 1603451 |
| OE-számhoz: | 7L0498203 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 100 mm |
| Magasság: | 115 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| OE-számhoz: | 6Q0498201B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 110 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 107 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 102 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 123 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 97 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0246 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 107 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 71 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0223 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 93 mm |
| Hossz: | 141 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 60 mm |
| Belső átmérő 1: | 25 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0239 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 102 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| a következő cikkszámnál megtalálható: | CB-0241 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 115 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 100 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 88 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 60 mm |
| Hossz: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 60 mm |
| Tömeg: | 0,031 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 25,5 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 107 mm |
| Tömeg: | 0,063 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 87,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | TPE (termoplasztikus elasztomer) |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 100 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 113 g |
| Hossz: | 107 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 71 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 108 g |
| Hossz: | 107 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 71 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 40 g |
| Hossz: | 60 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 39 g |
| Hossz: | 60 mm |
| Belső átmérő 1: | 26 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 95534990400 |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 94 g |
| Hossz: | 123 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 97 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 95534990400 |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 88 g |
| Hossz: | 123 mm |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 97 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 147 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Hossz: | 130 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 99 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 357498201A |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 136 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | peremmel |
| Hossz: | 110 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 100 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 114 g |
| Hossz: | 107 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 88 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 95516479 |
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 78 g |
| Hossz: | 107 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 88 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 8N0498203A |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 119 g |
| Hossz: | 112 mm |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 95 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 8N0498203A |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Tömeg: | 88 g |
| Hossz: | 112 mm |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 95 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 123 mm |
| Tömeg: | 0,089 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 97 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Magasság: | 102 mm |
| Tömeg: | 0,049 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Magasság: | 60 mm |
| Tömeg: | 0,031 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 25,5 mm |
| Belső átmérő 2: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 107 mm |
| Tömeg: | 0,063 kg |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 87,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | TPE (termoplasztikus elasztomer) |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 100 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 59 mm |
| Belső átmérő 1: | 27 mm |
| Belső átmérő 2: | 53 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | kerékoldali |
| Tengelyenként: | 2 |
| Gumiharang anyaga: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 28 mm |
| Belső átmérő 2: | 97 mm |
| Magasság: | 123 mm |
| Részletes adatok |
|---|




