| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózatszélesség: | 528 mm |
| Hálózathossz: | 425 mm |
| Hálózatmélység: | 26 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Ház típus: | Műanyag ház |
| Szívóátmérő: | 34 mm |
| Kipufogóátmérő: | 34 mm |
| Fűtés/szellőzés: | olajhűtővel szerelt járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Hűtőfolyadék-szabályozó nélkül |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Tömeg: | 5,47 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Fűtés/szellőzés: | kombinált víz-olajhűtővel szerelt járművekhez |
| Hálózathossz: | 518 mm |
| Hálózatszélesség: | 425 mm |
| Hálózatmélység: | 25 mm |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Hálózathossz: | 598 mm |
| Hálózatszélesség: | 425 mm |
| Hálózatmélység: | 16 mm |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hálózatmélység: | 22 mm |
| Hálózathossz: | 424 mm |
| Hálózatszélesség: | 519 mm |
| Szívóátmérő: | 34,5 mm |
| Kipufogóátmérő: | 34 mm |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kiegyenlítő tartállyal együtt |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 518 mm |
| Hálózatszélesség: | 425 mm |
| Hálózatmélység: | 25 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Váz anyag: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 1770078E00 |
| Tömeg: | 2552 g |
| bruttó tömeg: | 4050 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 425 mm |
| Hálózatszélesség: | 542 mm |
| Hálózatmélység: | 25 mm |
| Tömeg: | 2115 g |
| bruttó tömeg: | 3650 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 520 mm |
| Hálózatszélesség: | 425 mm |
| Hálózatmélység: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 425 mm |
| Hálózatszélesség: | 518 mm |
| Hálózatmélység: | 26 mm |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Anyag: | Műanyag |
| Hálózat méret: | 520 x 425 x 25 mm |
| Hálózathossz: | 425 mm |
| Hálózatszélesség: | 530 mm |
| Hálózatmélység: | 26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 598 mm |
| Hálózatszélesség: | 425 mm |
| Hálózatmélység: | 16 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Hálózatmélység: | 27 mm |
| Kipufogóátmérő: | 34 mm |
| Szívóátmérő: | 34 mm |
| Hálózathossz: | 425 mm |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózatszélesség: | 612 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózathossz: | 424 mm |
| Hálózatszélesség: | 519 mm |
| Hálózatmélység: | 22 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hálózatszélesség: | 528 mm |
| Hálózathossz: | 425 mm |
| Hálózatmélység: | 26 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Ház típus: | Műanyag ház |
| Szívóátmérő: | 34 mm |
| Kipufogóátmérő: | 34 mm |
| Fűtés/szellőzés: | olajhűtő nélküli járművekhez |
| Tömeg: | 4,48 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Hűtő kivitel: | Forrasztott hűtőbordák |
| Vízzsákok anyaga (hűtő): | Műanyag |
| Hálózathossz: | 425 mm |
| Hálózatszélesség: | 518 mm |
| Hálózatmélység: | 25 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




