| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | oldalsó beépítés |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | WY5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | PY21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAU15s |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | PY21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAU15s |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | PY21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAU15s |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | oldalsó beépítés |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | WY5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Lámpa fajta: | PY21W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAU15s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | oldalsó beépítés |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | WY5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAU15s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 21 kW |
| Névl. telj.: | W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BA15s |




