| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21/5 W |
| Lámpa fajta: | W21/5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W3x16d |
| átmérő: | 20 mm |
| Magasság: | 42 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




