| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | LED |
| Világításfajta: | LED |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Színes izzó: | átlátszó |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Mennyiség: | 1 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Lámpa fajta: | LED |
| Színes izzó: | átlátszó |
| Mennyiség: | 1 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Világításfajta: | LED |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |




