| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1,2 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1,2 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Verzió: | Standard |
| Verzió: | Twin Clam |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Mennyiség: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Verzió: | Standard |
| Verzió: | Trade Box |
| Lámpa fajta: | Üvegtalpas lámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2x4.6d |
| Mennyiség: | 10 |
| Névl. telj.: | 1,2 W |




