| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Lámpa fajta: | H6W |
| Színes izzó: | átlátszó |
| Forgalmi engedély fajta: | ECE vizsgálattal |
| Kötési mód: | Doboz |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BA9s |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
Osram 64132 12V 6W H6W BAx9s halogén izzó
Típus:
H6W
Foglalat:
BAx9s
Névleges feszültség:
12V
Névleges teljesítmény:
6W
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | H6W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Lámpa fajta: | H6W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Lámpa fajta: | H6W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | H6W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Mennyiség: | 1 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Lámpa fajta: | H6W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 10 W |
| Lámpa fajta: | C10W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 5 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 10 W |
| Lámpa fajta: | C10W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | SV8.5-8 |
| Mennyiség: | 2 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Lámpa fajta: | H6W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 1 W |
| Lámpa fajta: | W5W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | W2.1x9.5d |
| Mennyiség: | 10 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | H6W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Lámpa fajta: | Mini halogénlámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | H6W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Lámpa fajta: | Mini halogénlámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Kötési mód: | Doboz |
| Lámpa fajta: | H6W |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Világításfajta: | Halogén |
| Lámpa fajta: | H6W |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | H6W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Lámpa fajta: | Mini halogénlámpa |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lámpa fajta: | H6W |
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 6 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BAX9s |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Mennyiség: | 2 |




