| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 35 W |
| Lámpa fajta: | H8 |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | PGJ19-1 |
| Mennyiség: | 1 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Verzió: | Standard |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 35 W |
| Lámpa fajta: | H8 |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | PGJ19-1 |
| Mennyiség: | 1 |
| Kötési mód: | Doboz |
| Verzió: | Brighter +150 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 19 W |
| Lámpa fajta: | H16 |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | PGJ19-3 |
| Mennyiség: | 1 |
| Kötési mód: | Doboz |




