| Részletes adatok |
|---|
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 49 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 114 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 0,77 kg |
| Csomagolási hossz: | 13,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11 cm |
| csomagolási magasság: | 10,7 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 0,700 kg |
| Csomagolási hossz: | 15,1 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8,4 cm |
| csomagolási magasság: | 14,6 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
| Magasság: | 37,5 mm |
| Belső átmérő: | 14,3 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 711 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 1592 g |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 13345955 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 851 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarok nélkül |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 49 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 114 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |




