| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | 1K0513353G |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | elektronikus csillapításszabályozás nélküli járművekhez |
| Futómű: | nem sportfutóműves járművekhez |
| Futómű: | rossz úti kivitel nélküli járművekhez |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tengelyenként: | 2 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 803 282 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tengelyenként: | 2 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 39892 01 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Szín: | ezüst |
| Tömeg: | 1,06 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Külső átmérő 1: | 65 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Futómű: | elektronikus csillapításszabályozás nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Tömeg: | 1,100 kg |
| Csomagolási hossz: | 15,1 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8,4 cm |
| csomagolási magasság: | 14,6 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Forma: | kerek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapágy nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Tengelyenként: | 2 |
| csak párban cserélendő | |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tömeg: | 1111 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Csapágy gyártó: | IMPERGOM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tengelyenként: | 2 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 803 282 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | elektronikus csillapításszabályozás nélküli járművekhez |
| PR-számhoz: | UA1 |
| Blokk elválasztás | |
| Futómű: | elektronikus csillapításszabályozás nélküli járművekhez |
| PR-számhoz: | UA6 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évig: | 200903 |
| Futómű: | elektronikus csillapításszabályozással szerelt járművekhez |
| PR-számhoz: | 1JP |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évig: | 200903 |
| Futómű: | elektronikus csillapításszabályozással szerelt járművekhez |
| PR-számhoz: | UB8 |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Forma: | kerek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapágy nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Futómű: | elektronikus csillapításszabályozás nélküli járművekhez |
| Futómű: | nem sportfutóműves járművekhez |
| Futómű: | rossz úti kivitel nélküli járművekhez |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200902 |
| Futómű: | szabványos futóművel szerelt járművekhez |
| Futómű: | elektronikus csillapításszabályozással szerelt járművekhez |
| OE-számhoz: | 3C0513353D |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 707 g |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Forma: | kerek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Alternatív javítókészlet: | F8-6284S |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Magasság: | 50 mm |
| csak a következővel együtt: | bearing |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Tengelyenként: | 2 |
| Alternatív javítókészlet: | 6490246 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 6490381 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Szín: | fekete |
| Tömeg: | 1,1 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0 412 331 B |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapágy nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tengelyenként: | 2 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | OE Performance |
| Anyag: | Gumi |
| Anyag: | Fém |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | kétoldali |
| Szín: | ezüst |
| Tömeg: | 1,121 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
| Magasság: | 47 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csapággyal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | 1K0513353H |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Tengelyenként: | 2 |
| Alkatrészek száma: | 2 részes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | görgőscsapággyal |
| Tengelyenként: | 1 |
| Alkatrészek száma: | 4 részes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 820 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0412303B |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tömeg: | 1246 g |
| Alkatrészszám: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tengelyenként: | 1 |
| Tömeg: | 2365 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| Alkatrészszám: | 4 |
| Csapágy gyártó: | IMPERGOM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6N0412249D |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Tengelyenként: | 1 |
| Tömeg: | 582 g |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Csapágy gyártó: | IMPERGOM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Tömeg: | 514 g |
| Alkatrészszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | szintszabályzóval szerelt járművekhez |
| PR-számhoz: | 1JH |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |
| OE-számhoz: | 1K0412331BS1 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | golyóscsapággyal |




