| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 22 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 54 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 22 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 54 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Tengelyenként: | 2 |
| Gyártó korlátozás: | ATE / TEVES |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE (Teves) |
| Verzió: | Basic Parts |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE |
| OE-számhoz: | 1K0698471B |
| Verzió: | BASIC KIT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE (Teves) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Nettó súly: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ate |
| Verzió: | HARD BOOT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúátmérőhöz: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyú nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE (Teves) |
| Verzió: | Kit+Piston |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Gyártó korlátozás: | ATE |
| Dugattyúátmérőhöz: | 54 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | védősapkával |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | Ate |
| Teljes készlet | |
| Verzió: | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE (Teves) |
| Verzió: | Kit+Piston+GuidePins |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Gyártó korlátozás: | ATE |
| Dugattyúátmérőhöz: | 54 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 54 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ate |
| átmérő: | 54 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| átmérő: | 54 mm |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| átmérő: | 54 mm |
| OE-számhoz: | 1K0698471B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúátmérőhöz: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 54 mm |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Fékrendszer: | ATE |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Teljes készlet | |
| Alkatrészek száma: | 11 részes |
| Dugattyú ?: | 54 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0698471B |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | BASIC KIT |
| Alkatrészek száma: | 3 részes |
| Dugattyú ?: | 54 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | HARD BOOT |
| Alkatrészek száma: | 7 részes |
| Dugattyú ?: | 54 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Fékrendszer: | ATE |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | KIT+PISTON |
| Teljes készlet | |
| Alkatrészek száma: | 12 részes |
| Dugattyú ?: | 38 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 22 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| átmérő: | 54 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyú nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 22 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| átmérő: | 54 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Ate |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | Ate |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 54 mm |
| Fékrendszer: | ATE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | ATE |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 343134,343135 |
| átmérő: | 54 mm |




