| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssor nélküli járművekhez |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 35 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 35 mm |
| Fékrendszer: | AKE |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 24 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (2 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 43 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 43 mm |
| Teljes készlet | |
| OE-számhoz: | 4400V0 |
| Fékrendszer: | AKE |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssorral szerelt járművekhez |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 38 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 35 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 38 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 38 mm |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 43 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 43 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Gyártó korlátozás: | AKEBONO |
| csavarhossz: | 83 mm |
| csavarhossz: | 80,8 mm |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssorral szerelt járművekhez |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 38 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 35 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Verzió: | Kit+Piston |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 35 mm |
| Fékrendszer: | AKE |
| Teljes készlet | |
| OE-számhoz: | 05191267AA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 38 mm |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 38 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Verzió: | Kit+Piston |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | Superkit |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 35 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Verzió: | Kit+Piston+GuidePins |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | Superkit |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 38 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Verzió: | Kit+Piston+GuidePins |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | AKE |
| átmérő: | 43 mm |
| OE-számhoz: | 4400V0 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 43 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Verzió: | Kit+Piston |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 35 mm |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Teljes készlet | |
| Verzió: | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 43 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 38 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 24 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (2 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 43 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssor nélküli járművekhez |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| Dugattyúátmérőhöz: | 35 mm |
| Tengelyenként: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúátmérőhöz: | 43 mm |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúátmérőhöz: | 38 mm |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúátmérőhöz: | 43 mm |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúátmérőhöz: | 35 mm |
| Fékrendszer: | AKEBONO |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 38 mm |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Teljes készlet | |
| Verzió: | PISTON KIT+GUIDEPINS |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | BASIC KIT |
| Fékrendszer: | AKE |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 43 mm |
| Teljes készlet | |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Verzió: | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 43 mm |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 35 mm |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 38 mm |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Fékrendszer: | AKE |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Teljes készlet | |
| Alkatrészek száma: | 13 részes |
| Dugattyú ?: | 43 mm |
| OE-számhoz: | 4400V0 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Teljes készlet | |
| Alkatrészek száma: | 9 részes |
| Dugattyú ?: | 38 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Alkatrészek száma: | 7 részes |
| Dugattyú ?: | 38 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Fékrendszer: | AKE |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Alkatrészek száma: | 7 részes |
| Dugattyú ?: | 35 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 05191267AA |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsírral |
| Fékrendszer: | AKE |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Teljes készlet | |
| Alkatrészek száma: | 9 részes |
| Dugattyú ?: | 35 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Alkatrészek száma: | 10 részes |
| Dugattyú ?: | 43 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| átmérő: | 36 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Verzió: | Basic Parts |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 44 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Verzió: | Basic Parts |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | Superkit |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 43 mm |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Verzió: | Kit+Piston+GuidePins |
| Teljes készlet | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | RX439842A0 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | RX439843A0 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssor nélküli járművekhez |
| Mennyiség: | 7 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | jobb |
| átmérő: | 43 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssor nélküli járművekhez |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 344554 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 344555 |
| átmérő: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssorral szerelt járművekhez |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 343548 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 343549 |
| átmérő: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 342106 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 342107 |
| átmérő: | 43 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 24 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (2 dugattyús) |
| átmérő: | 43 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyú nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssorral szerelt járművekhez |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| átmérő: | 38 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyú nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssor nélküli járművekhez |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| átmérő: | 35 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyú nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 24 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (2 dugattyús) |
| átmérő: | 43 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssorral szerelt járművekhez |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| átmérő: | 38 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssor nélküli járművekhez |
| Fékrendszer: | Akebono |
| Féktárcsa vast.-hoz: | 10 mm |
| Féknyereg kivitel: | Féknyereg (1 dugattyús) |
| átmérő: | 35 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Nettó súly: | 0,04 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Jármű felszerelés: | 3. üléssorral szerelt járművekhez |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 343548 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 343549 |
| átmérő: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Fékrendszer: | AKEBONO |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 342106,342107 |
| átmérő: | 43 mm |




