| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 61 mm |
| Fékrendszer: | NAB-TOK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| átmérő: | 68 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Verzió: | BASIC KIT |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Verzió: | BASIC KIT |
| OE-számhoz: | NAB-TOK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| Fékrendszer: | TRW |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Alkatrészek száma: | 6 részes |
| Dugattyú ?: | 68 mm |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |





