| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,13 kg |
| Működési mód: | mechanikus |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Alternatív javítókészlet: | 559501 |
| Páros cikkszám: | 559049A |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 371330011 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209 |
| OE-számhoz: | 038145209E |
| OE-számhoz: | 038145209M |
| OE-számhoz: | 038145209Q |
| tengelyátmérőhöz: | 13 mm |
| OE számhoz nem: | 038145209A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209H |
| OE számhoz nem: | 038145209A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209A |
| OE számhoz nem: | 038145209 |
| OE számhoz nem: | 038145209C |
| OE számhoz nem: | 038145209E |
| OE számhoz nem: | 038145209H |
| OE számhoz nem: | 038145209M |
| OE számhoz nem: | 038145209Q |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209H |
| OE számhoz nem: | 038145209A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209 |
| OE-számhoz: | 038145209E |
| OE-számhoz: | 038145209M |
| OE-számhoz: | 038145209Q |
| tengelyátmérőhöz: | 13 mm |
| OE számhoz nem: | 038145209A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209C |
| tengelyátmérőhöz: | 11 mm |
| OE számhoz nem: | 038145209A |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 371330011 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209 |
| OE-számhoz: | 038145209E |
| OE-számhoz: | 038145209M |
| OE-számhoz: | 038145209Q |
| OE számhoz nem: | 038145209A |
| tengelyátmérőhöz: | 13 mm |
| Alkatrészek száma: | 16 részes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209H |
| OE számhoz nem: | 038145209A |
| Alkatrészek száma: | 22 részes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209H |
| OE számhoz nem: | 038145209A |
| Alkatrészek száma: | 25 részes |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 371330011 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| OE-számhoz: | 038 145 209 Q |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |




