| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| alkalmas dugaszokhoz: | szorítócsatlakozó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 1J0973722A |
| alkalmas dugaszokhoz: | anya |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 1J0973752 |
| alkalmas dugaszokhoz: | anya |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 1J0973702 |
| alkalmas dugaszokhoz: | szorítócsatlakozó |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház kivitel: | Dugóperselyház |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| alkalmas dugaszokhoz: | szorítócsatlakozó |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| alkalmas dugaszokhoz: | anya |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Aljzat kivitel: | kör csatlakozó |
| alkalmas dugaszokhoz: | anya |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 10 érintkező |
| alkalmas dugaszokhoz: | anya |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 6 |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| alkalmas dugaszokhoz: | anya |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 4 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| alkalmas dugaszokhoz: | anya |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| A dugós csatlakozások száma: | 6 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Vezetékek száma: | 6 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Vezetékek száma: | 2 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Beépítési oldal: | féknyergen |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 240660028 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 330 mm |
| Rögzítési mód: | dugós csatlakozó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsugorított csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma (bemenet): | 2 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 1 mm? |
| OE-számhoz: | 8D0 973 822 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 4 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 240660020 |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Hossz: | 420 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 28 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K4971120J |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Hossz: | 420 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 28 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 240660021 |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Hossz: | 420 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 28 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | motortér |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| alkalmas dugaszokhoz: | anya |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Vezetékek száma: | 2 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 240660020 |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Hossz: | 420 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 28 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 240660021 |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Hossz: | 420 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 28 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K4971120J |
| Beépítési oldal: | bal hátsó |
| Beépítési oldal: | jobb hátsó |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Hossz: | 420 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 28 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 240660028 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q5971147A |
| Beépítési oldal: | Hátsó ajtó |
| Hossz: | 300 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | mosóvíz csővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 11 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharanggal |
| Vezetékek száma: | 11 |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6Q5971147A |
| Beépítési oldal: | Hátsó ajtó |
| Hossz: | 300 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | mosóvíz csővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 11 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharanggal |
| Vezetékek száma: | 11 |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200612 |
| választható | |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | járműspecifikus adapterrel |
| Aljzat kivitel: | szorítócsatlakozó |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200612 |
| választható | |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Beépítési oldal: | Jármű ajtó |
| Kábelhossz: | 400 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | préselt csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | járműspecifikus adapterrel |
| Aljzat kivitel: | szorítócsatlakozó |
| Vezetékek száma: | 28 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200704 |
| Kábelhossz: | 150 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | gumiharang nélkül |
| Vezetékek száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 315 mm |
| Rögzítési mód: | dugós csatlakozó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsugorított csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma (bemenet): | 2 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 1 mm? |
| OE-számhoz: | 1J0 973 722 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 317 mm |
| Rögzítési mód: | dugós csatlakozó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | zsugorított csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozóval |
| Vezetékek száma: | 6 |
| A dugós csatlakozások száma (bemenet): | 6 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 1 mm? |
| OE-számhoz: | 1J0 973 733 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Részletes adatok |
|---|




