| Gyártó korlátozás: | BMW |
| Gyártó korlátozás: | Mercedes-Benz |
| Gyártó korlátozás: | VAG |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kábelhossz: | 175 mm |
| Kábelkeresztmetszettől: | 1,5 mm? |
| Kábel keresztmetszetig: | 2,5 mm? |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugós csatlakozóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| OE-számhoz: | 7.02851.20.0 |
| OE-számhoz: | 7.02851.20.8 |
| OE-számhoz: | 7.00294.17.0 |
| OE-számhoz: | 7.22810.60.0 |
| OE-számhoz: | 11517586925 |
| OE-számhoz: | 11517586924 |
| OE-számhoz: | 11517563183 |
| OE-számhoz: | 11517546994 |
| OE-számhoz: | 11517545201 |
| OE-számhoz: | 11517521584 |
| OE-számhoz: | A 414 470 12 94 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |