| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezetékek száma: | 1 |
| Aljzat kivitel: | szorítócsatlakozó |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kábelhossz: | 60 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Kábelkeresztmetszet: | 2,5 mm? |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezetékek száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | préselt csatlakozóval |
| Kábelhossz: | 150 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Rövid kivitel | |
| Hossz: | 40 mm |
| hajlított kivitel | |
| Vezetékek száma: | 1 |
| Kábelhossz: | 150 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 2,5 mm? |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozóval |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Hosszú kivitel | |
| Hossz: | 60 mm |
| hajlított kivitel | |
| Vezetékek száma: | 1 |
| Kábelhossz: | 150 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 2,5 mm? |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozóval |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajlított kivitel | |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Rövid kivitel | |
| Hossz: | 40 mm |
| átmérő: | 4 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugaszházzal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kábelkeresztmetszet: | 2,5 mm? |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Csatlakozó ház kivitel: | persely ház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajlított kivitel | |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Hosszú kivitel | |
| Hossz: | 60 mm |
| átmérő: | 4 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugaszházzal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kábelkeresztmetszet: | 2,5 mm? |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Csatlakozó ház kivitel: | persely ház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| egyenes kivitel | |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Rövid kivitel | |
| Hossz: | 40 mm |
| átmérő: | 4 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugaszházzal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Kábelkeresztmetszet: | 2,5 mm? |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Csatlakozó ház kivitel: | persely ház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| egyenes kivitel | |
| Kábelhossz: | 150 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Hossz: | 45 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 2,5 mm? |
| Érintkező felület: | cinkelt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | dugaszházzal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +140 °C |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Csatlakozó ház kivitel: | persely ház |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | préselt csatlakozóval |
| Kábelhossz: | 150 mm |
| Vezetékek száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vezetékek száma: | 1 |
| Aljzat kivitel: | szorítócsatlakozó |
| Anyag: | CuSn (réz-ón) |
| Vezeték szigetelés anyaga: | Szilikon |
| Kábelhossz: | 150 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 2,5 mm? |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | csúszósarus kábelcsatlakozóval |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Vezetékek száma: | 1 |
| Kábelhossz: | 150 mm |




