Így is ismerheti:
351006501, 6ZL 351 006-501, 70819093
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Menetméret: | M10X1.25 |
| Menetfajta: | Belső menet |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Hossz: | 47 mm |
| Nettó súly: | 19 g |
| Csomagolási szélesség: | 3,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,0 cm |
| csomagolási magasság: | 7,50 cm |
Általános információ: PREMIUM LINE - OE Quality for customers expecting the
optimum
Általános információ: SIMPLE FIT - Installation accessories, such as O-rings,
seals, screws, nuts, bolts, and hose clips,
are included with the product.