| Részletes adatok | |
|---|---|
| -tól: | 0,50 bar |
| -ig: | 11,50 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 10 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,030 kg |
| Nettó súly: | 0,022 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M12 x 1,75 |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Kapcsolási pontok: | 1,5 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Menetméret: | M12x1.75 |
| Kulcsnyílás: | 10 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M12 x 1,75 |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Kapcsolási pontok: | 1,5 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 10 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,054 kg |
| Nettó súly: | 0,046 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 10 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Nettó súly: | 0,022 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 10 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,054 kg |
| Nettó súly: | 0,046 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M12 x 1,75 |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Kapcsolási pontok: | 1,5 bar |




