
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,35 bar |
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | *********EG000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********E0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********E1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********E3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********E8000001 |
| Blokk elválasztás | |
| A következő vázszámig (VIN): | *********BG999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********B8999999 |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Kapcsolási pontól: | 0,2 bar |
| Kapcsolási pontig: | 0,5 bar |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,3 bar |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1.5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Érzékelő típus: | zárt szenzor felépítés |
| Kapcs. nyomás: | 0,5 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1.5 |
| -tól: | 0,29 bar |
| -ig: | 0,53 bar |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozó ház forma: | kerek |
| Tömeg: | 0,048 kg |
| Nettó súly: | 0,040 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kapcsolási pontól: | 0,2 bar |
| Kapcsolási pontig: | 0,5 bar |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Nyomás [bar]: | 0,3 bar |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,5 bar |
| Ház színe: | fekete |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| átmérő: | 21 mm |
| Kulcsnyílás: | 21.0 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kapcsolási pontól: | 0,2 bar |
| Kapcsolási pontig: | 0,5 bar |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Kapcsolási pontok: | 0,4 bar |
| Szín: | fekete |
| -tól: | 0,3 bar |
| -ig: | 0,55 bar |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 34 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Kapcsolási tartomány: | 0,30 - 0,6 bar |
| Szín: | fekete |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Kombinált kapcsoló funkció: | nyitó |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Rögzítési mód: | dugós csatlakozó |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Nyomás [bar]: | 0,3 bar |
| Kombinált kapcsoló funkció: | nyitó |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55283219 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 47,29 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 47 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 14x1,5 |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| OE-számhoz: | 1535416 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 44 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Magasság: | 24 mm |
| Tömeg: | 0,034 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési oldal: | olajszűrő ház |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,5 bar |
| Ház színe: | fekete |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| átmérő: | 21 mm |
| Kulcsnyílás: | 21.0 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,3 bar |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55283219 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1.5 |
| -tól: | 0,29 bar |
| -ig: | 0,53 bar |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.C. |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozó ház forma: | kerek |
| Tömeg: | 0,048 kg |
| Nettó súly: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| A következő vázszámig (VIN): | B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | B8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | BG999999 |
| Blokk elválasztás | |
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C8000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | CG000001 |
| A következő vázszámig (VIN): | D0999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | D1999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | D3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | D8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | DG999999 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | szürke |
| teljes hossz: | 47,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14×1,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Nyomás [bar]: | 0,30 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet: | M14×1,5 mm |
| Kapcs. nyomás: | 0,3 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,5 bar |
| Szín: | fekete |
| OE-számhoz: | 1131J5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | *********BG999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********B8999999 |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Blokk elválasztás | |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********CG000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C8000001 |
| Blokk elválasztás | |
| A következő vázszámig (VIN): | *********DG999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********D0999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********D1999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********D3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********D8999999 |
| Hossz: | 47 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| A következő vázszámig (VIN): | D0999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | D1999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | D3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | D8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | DG999999 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Menetméret: | M14 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Aljzat kivitel: | kör csatlakozó |
| átmérő: | 21 mm |
| Nyomás [bar]: | 0,5 bar |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 21.0 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Kapcsolási pontok: | 0,4 bar |
| Szín: | fekete |
| -tól: | 0,3 bar |
| -ig: | 0,55 bar |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 34 g |




