| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kapcsolási tartomány: | 0,75 - 1,05 bar |
| Tömeg: | 0,031 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Külső menet: | M10 x 1 mm |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szín: | szürke |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Menetméret: | M10 x 1 |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M10x1 |
| Dugasz színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038919081M |
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Menetméret: | M 10 x 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1 |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 1,05 bar |
| Ház színe: | szürke |
| Menetméret: | M10x1.0 |
| átmérő: | 24 mm |
| Kulcsnyílás: | 24.0 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1.0 |
| Érzékelő típus: | nyitott felépítésű érzékelő |
| Kapcs. nyomás: | 0,9 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Menetméret: | M10x1 |
| Szín: | szürke |
| Verzió: | Neue Version |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M10 x 1 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szín: | szürke |
| Kapcsolási pontok: | 0,9 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Menetméret: | M10x1 |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| -tól: | 0,75 bar |
| -ig: | 1,05 bar |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Szín: | szürke |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Menetméret: | M10x1 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 10X1 |
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Menetméret: | M10x1 |
| Szín: | szürke |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| -tól: | 0,75 bar |
| -ig: | 1,05 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | szürke |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1 |
| -tól: | 0,8 bar |
| -ig: | 1 bar |
| Ház színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Nettó súly: | 0,032 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1 |
| Szín: | szürke |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Magasság: | 24 mm |
| Tömeg: | 0,033 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 1,05 bar |
| Ház színe: | szürke |
| Menetméret: | M10x1.0 |
| átmérő: | 24 mm |
| Kulcsnyílás: | 24.0 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1 |
| Kapcsolási tartomány: | 0,75 - 1,0 bar |
| Üzemi nyomásig: | 10 bar |
| Szín: | sötétszürke |
| Rögzítési mód: | Lapos dugaszoló csatlakozó |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038919081M |
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Menetméret: | M 10 x 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1 |
| -tól: | 0,8 bar |
| -ig: | 1 bar |
| Ház színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Nettó súly: | 0,032 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Menetméret: | M10x1 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | beállító tárcsákkal |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10×1 |
| -tól: | 0,75 bar |
| -ig: | 1,05 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 0,9 bar |
| Menetméret: | M10x1 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | beállító tárcsákkal |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M10 x 1 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szín: | szürke |
| Kapcsolási pontok: | 0,9 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-9-225000 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Színjelzés: | szürke |
| Menetméret: | M 10 |
| Menetemelkedés: | 1 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Kapcsolási tartomány: | 0,75 - 1,05 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| OE-számhoz: | 038 919 081M |
| OE-számhoz: | 955 606 091 10 |
| OE-számhoz: | 1 469 771 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038 919 081 B |
| Menetméret: | M10 x 1 |
| Szín: | szürke |
| Kapcsolási pontól: | 0,75 bar |
| Kapcsolási pontig: | 1,05 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1 |
| Kapcsolási tartomány: | 0,75-1,05 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 24 mm |
| Nyomás [bar]: | 1,05 bar |
| Menetméret: | M10x1.0 |
| Kulcsnyílás: | 24.0 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Ház színe: | szürke |




