| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1.25 |
| Érzékelő típus: | zárt szenzor felépítés |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1.25 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,042 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | zárt szenzor felépítés |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1.25 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.C./N.C. |
| Kulcsnyílás: | 14 |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Működési mód: | manuális (lábműködtetésű) |
| Nettó súly: | 0,042 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |




