| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M16x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Szín: | fehér |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M16x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Menetméret: | M 16x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet: | M16 x 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó szám: | B5/IB5 |
| Menetméret: | M16 x 1,5 [mm] |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1537902 |
| Menetméret: | M16X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M16 x 1,5 |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200701 |
| Motorkód: | F6JA |
| Motorkód: | F6JB |
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Sebességváltó típus: | B5/IB5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M16 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Nettó súly: | 0,024 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Gyártási évig: | 200702 |
| Sebességváltó szám: | B5 |
| Sebességváltó szám: | IB5 |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | 1,5 |
| Menetméret: | M 16 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 16x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M16x1.5 |
| Érzékelő típus: | nyitott felépítésű érzékelő |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1029819 |
| Menetméret: | M16X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 16x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M16x1.5 |
| Érzékelő típus: | nyitott felépítésű érzékelő |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó szám: | B5 |
| Sebességváltó szám: | IB5 |
| Működési mód: | elektromos |
| Szín: | fehér |
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200702 |
| Motorkód: | F6JA |
| Motorkód: | F6JB |
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Sebességváltó típus: | B5/IB5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M16 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Nettó súly: | 0,054 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Menetméret: | M16x1,5 |
| Működési mód: | elektromos |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Működési mód: | elektromos |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | fekete |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.C. |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200704 |
| Motorkód: | F6JA |
| Menetméret: | M16x1.5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Menetméret: | M16x1.5 |
| Érzékelő típus: | nyitott felépítésű érzékelő |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M16X1.5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M16 x 1.5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M16x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 16x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | fehér |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 16x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | fekete |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Sebességváltó típus: | IB5 |
| Gyártási évtől: | 200702 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1029819 |
| Menetméret: | M16X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1537902 |
| Menetméret: | M16X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200701 |
| Motorkód: | F6JA |
| Motorkód: | F6JB |
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Sebességváltó típus: | B5/IB5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M16 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Nettó súly: | 0,024 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200702 |
| Motorkód: | F6JA |
| Motorkód: | F6JB |
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Sebességváltó típus: | B5/IB5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Menetméret: | M16 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Nettó súly: | 0,054 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 01/08/2004 |
| Kulcsnyílástól: | 22 mm |
| Menetméret: | M16X1,5 |
| Csatlakozó ház forma: | kerek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílástól: | 22 mm |
| Menetméret: | M16X1,5 |
| Csatlakozó ház forma: | kerek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Gyártási évtől: | 200702 |
| Sebességváltó szám: | B5 |
| Sebességváltó szám: | IB5 |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M 16 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó típus: | B5/IB5 |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Szín: | fehér |
| Működési mód: | elektromos |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | háromszög alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 5 fokozatú kézi |
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Működési mód: | elektromos |
| Kulcsnyílás: | 22 |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kombinált kapcsoló funkció: | záró |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Ház színe: | fekete |




