| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Menetméret: | M18 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| Kábelhossz: | 325 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Nettó súly: | 0,094 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Menetméret: | M18x1.5 |
| Érzékelő típus: | nyitott felépítésű érzékelő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 8614A095 |
| Menetméret: | M18X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Menetméret: | M18 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| Kábelhossz: | 325 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Nettó súly: | 0,094 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 8614A095 |
| Menetméret: | M18X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 8614A095 |
| Menetméret: | M18X1,5 |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |




