| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Menetméret: | M14 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| Kábelhossz: | 65 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Nettó súly: | 0,056 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Menetméret: | M14 x 1.5 |
| Ház színe: | fekete |
| Kábelhossz: | 65 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Nettó súly: | 0,056 kg |




