| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Vezérműlánc méret: | G53HC |
| Vezérműlánc méret: | G53HR |
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| Láncos kivitel: | patentszemmel |
| Láncbeosztás: | 8 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Vezérműlánc méret: | G53HC |
| Vezérműlánc méret: | G53HR |
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| Láncos kivitel: | patentszemmel |
| Láncbeosztás: | 8 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | görgős lánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 525 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömeg: | 0,33 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Erősített kivitel | |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Lánc TRITAN? bevonattal |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 8 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Erősített kivitel | |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Lánc TRITAN? bevonattal |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 8 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncos kivitel: | görgős lánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncvezető csúszkák száma: | 130 |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|




