| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 200 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Magasság: | 15 mm |
| Tömeg: | 0,21 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | AXX |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncvezető csúszkák száma: | 42 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCTA |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Vezérműlánc méret: | Z47VC-3 |
| Láncvezető csúszkák száma: | 170 |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Vezérműlánc méret: | G67HP |
| Vezérműlánc méret: | G67HR |
| Vezérműlánc méret: | G67AM |
| Láncvezető csúszkák száma: | 42 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 9,525 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Láncvezető csúszkák száma: | 42 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| javasolt bővítő javításhoz lásd a tartozéklistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncszemek száma: | 60 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Kiegyensúlyozó tengely |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06K 109 158 G |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Beépítési oldal: | alul |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CCTA |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Láncvezető csúszkák száma: | 170 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06K 109 158 BE |
| Láncvezető csúszkák száma: | 170 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCTA |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Vezérműlánc méret: | Z47VC-3 |
| Láncvezető csúszkák száma: | 170 |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 540 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömeg: | 0,44 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,6 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezérműtengelyhez |
| Láncvezető csúszkák száma: | 170 |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Beépítési oldal: | alul |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 300 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömeg: | 0,246 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 535 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömeg: | 0,442 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Hossz: | 300 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Magasság: | 14 mm |
| Tömeg: | 0,245 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 535 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Magasság: | 13 mm |
| Tömeg: | 0,438 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 145 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Magasság: | 23 mm |
| Tömeg: | 0,44 kg |


| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCZA |
| Láncvezető csúszkák száma: | 170 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CCTA |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Vezérműlánc méret: | G67HP |
| Vezérműlánc méret: | G67HR |
| Vezérműlánc méret: | G67AM |
| Láncvezető csúszkák száma: | 42 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 9,525 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06K 109 158 BS |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06D 109 229 B |
| Láncvezető csúszkák száma: | 42 |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| Vezérműlánc méret: | G67AM, G67HP, G67HR |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezérműtengelyhez |
| Láncvezető csúszkák száma: | 42 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCZA |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Láncvezető csúszkák száma: | 170 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezérműtengelyhez |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 06H 109 158 N |
| Láncvezető csúszkák száma: | 96 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncos kivitel: | Fogaslánc |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | AXX |
| Láncvezető csúszkák száma: | 42 |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB/CCTA/CCZA |
| hajtott részegységek: | Kiegyensúlyozó tengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | CAWBCCTACCZA |
| OE-számhoz: | 06K109158BS |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB/CCTA/CCZA |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | CAWBCCTACCZA |
| OE-számhoz: | 06K109158AD |
| Tömeg: | 0,2 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | AXX |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CCZA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CAWB |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CCZA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06K 109 158 AD |
| Szélesség: | 30 mm |
| Hossz: | 100 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |




