| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Anyag: | Acéllemez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Anyag: | Acéllemez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Szín: | fekete |
| Külső átmérő: | 275 mm |
| Belső átmérő: | 75 mm |
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | 131-07-682 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 231-04-032 |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Minőség: | WP |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 275/120 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Tömeg: | 0,41 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Páros cikkszám: | 57SKV604 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Tömeg: | 0,42 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Páros cikkszám: | 57SKV603 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Szín: | fekete |
| Külső átmérő: | 275 mm |
| Belső átmérő: | 75 mm |
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | 131-07-681 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 231-04-032 |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | 11304 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | 11303 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | 8125 16202 |
| Felület: | kataforézissel alapozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | HTO-FR-007 |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | HTO-FR-006 |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | 8125 16201 |
| Felület: | kataforézissel alapozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Páros cikkszám: | 57248 |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 75 / 275 mm |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Páros cikkszám: | 57247 |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 75 / 275 mm |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 15.11.2004 |
| Gyártási dátumig: | 30.09.2008 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Páros cikkszám: | BSP-3005R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 15.11.2004 |
| Gyártási dátumig: | 30.09.2008 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Páros cikkszám: | BSP-3005L |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 6115147 |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Páros cikkszám: | 6115148 |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Minőség: | WP |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 275/120 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Felület: | ónozott |
| Anyag: | Acéllemez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Szín: | fekete |
| Belső átmérő: | 75 mm |
| Külső átmérő: | 275 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Szín: | fekete |
| Belső átmérő: | 75 mm |
| Külső átmérő: | 275 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | lakkozott |
| Szín: | fekete |
| Páros cikkszám: | 274712510 |
| OE-számhoz: | 1138516 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | lakkozott |
| Szín: | fekete |
| Páros cikkszám: | 274712410 |
| OE-számhoz: | 1138517 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| D1: | 280 mm |
| D2: | 120 mm |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | beégetett festés |
| Páros cikkszám: | J3350857 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| D1: | 280 mm |
| D2: | 120 mm |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | beégetett festés |
| Páros cikkszám: | J3340857 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Belső átmérő: | 120 mm |
| Külső átmérő: | 275 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Belső átmérő: | 120 mm |
| Külső átmérő: | 275 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 232519 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Nettó súly: | 0,38 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 232518 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Nettó súly: | 0,38 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | 8125 16211 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | 8125 16210 |
| Felület: | kataforézissel alapozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Páros cikkszám: | 1858374 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 1858373 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




