| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 131-07-205 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 231-03-205 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 176699 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Páros cikkszám: | 131-07-206 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 231-03-205 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Páros cikkszám: | HTO-MZ-001 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Páros cikkszám: | HTO-MZ-000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Külső átmérő: | 292 mm |
| Belső átmérő: | 56 mm |
| Páros cikkszám: | 131-07-710 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 231-04-030 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 175287 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Páros cikkszám: | 19-4415 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Belső átmérő: | 96 mm |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 176698 |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 175286 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Tömeg: | 0,41 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Páros cikkszám: | 57SKV674 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | 11316 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | 11315 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Külső átmérő: | 292 mm |
| Belső átmérő: | 56 mm |
| Páros cikkszám: | 131-07-709 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 231-04-030 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | 8125 50101 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Páros cikkszám: | BSP-9402R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Páros cikkszám: | BSP-9402L |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Minőség: | WP |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 315/95 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keréktárcsa méret: | 15,0 col |
| Keréktárcsa szél.: | 6 col |
| Blokk elválasztás | |
| Keréktárcsa méret: | 16,0 col |
| Keréktárcsa szél.: | 7 col |
| Blokk elválasztás | |
| Keréktárcsa méret: | 17,0 col |
| Keréktárcsa szél.: | 7 col |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Páros cikkszám: | 6115266 |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keréktárcsa méret: | 15,0 col |
| Keréktárcsa szél.: | 6 col |
| Blokk elválasztás | |
| Keréktárcsa méret: | 16,0 col |
| Keréktárcsa szél.: | 7 col |
| Blokk elválasztás | |
| Keréktárcsa méret: | 17,0 col |
| Keréktárcsa szél.: | 7 col |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 6115265 |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Páros cikkszám: | 6115190 |
| Anyag: | Acéllemez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Páros cikkszám: | HTO-MZ-003 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Páros cikkszám: | HTO-MZ-002 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| D1: | 312,4 mm |
| D2: | 94,8 mm |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | beégetett festés |
| Páros cikkszám: | J3323000 |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| D1: | 311 mm |
| D2: | 96 mm |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Páros cikkszám: | BSP-9401R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | 11313 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| D1: | 311 mm |
| D2: | 96 mm |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Páros cikkszám: | BSP-9401L |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| D1: | 293,5 mm |
| D2: | 55,8 mm |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | beégetett festés |
| Páros cikkszám: | J3353001 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Minőség: | WP |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 6115189 |
| Anyag: | Acéllemez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Minőség: | WP |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Páros cikkszám: | 11314 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Páros cikkszám: | 19-4414 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Páros cikkszám: | 57614 |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 95 / 310 mm |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Páros cikkszám: | 57613 |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 95 / 310 mm |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Felület: | lakkozott |
| Páros cikkszám: | 71425 |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Anyag: | Acéllemez |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | KTL-bevonatú (katódos merülőfényezés) |
| Felület: | lakkozott |
| Páros cikkszám: | 71424 |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Páros cikkszám: | 57SKV675 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| D1: | 312,4 mm |
| D2: | 94,8 mm |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | beégetett festés |
| Páros cikkszám: | J3333000 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| D1: | 293,5 mm |
| D2: | 55,8 mm |
| Felület: | ónozott |
| Felület: | beégetett festés |
| Páros cikkszám: | J3343001 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Belső átmérő: | 96 mm |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Minőség: | WP |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 315/95 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 233204 |
| Féktárcsa átm.-höz: | 280 mm |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Nettó súly: | 0,3 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 233203 |
| Féktárcsa átm.-höz: | 280 mm |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Nettó súly: | 0,3 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 233206 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Nettó súly: | 0,3 kg |
| Új alkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 233205 |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Nettó súly: | 0,3 kg |
| Új alkatrész | |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| Gyártási évig: | 200501 |
| Páros cikkszám: | 33 10 5737 |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| Gyártási évig: | 200501 |
| Páros cikkszám: | 33 10 5729 |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 33 10 6552 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 33 10 6551 |
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | 8125 50102 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Féktárcsa átm.-höz: | 280 mm |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | 8125 50204 |
| Felület: | kataforézissel alapozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Féktárcsa átm.-höz: | 280 mm |
| Anyag: | Acél |
| Páros cikkszám: | 8125 50203 |
| Felület: | kataforézissel alapozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Felület: | ónozott |
| Páros cikkszám: | 2754372 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Felület: | ónozott |
| Páros cikkszám: | 2754371 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal |
| Felület: | ónozott |
| Páros cikkszám: | 2754374 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hátsó tengely jobb |
| Felület: | ónozott |
| Páros cikkszám: | 2754373 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




