| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| lendkerékgyártónak: | SACHS |
| átmérő: | 240 mm |
| rögzítő furatok száma: | 8 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | lendkerék csavarokkal |
| Tömeg: | 13,15 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| rögzítő furatok száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | lendkerék csavarokkal |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| rögzítő furatok száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| Jármű felszerelés: | kézikapcsolású váltóval szerelt járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | vezetőcsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | súrlódó tárcsa nélkül |
| rögzítő furatok száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 240 mm |
| Tömeg: | 13,15 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | lendkerék csavarokkal |
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| rögzítő furatok száma: | 8 |
| lendkerékgyártónak: | SACHS |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | lendkerék csavarokkal |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| rögzítő furatok száma: | 6 |




