
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| rögzítő furatok száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | lendkerék csavarokkal |
| Jótállás: | 3 év garancia |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorfelszerelés: | kettős tömegű lendkerékkel rendelkező járművekhez |
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| rögzítő furatok száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlettel |
| rögzítő furatok száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 486 mm |
| Magasság: | 64 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | lendkerék csavarokkal |
| Jótállás: | 3 év garancia |




