| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | PANASONIC |
| Gyártó korlátozás: | MAZDA |
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Magasság: | 27 mm |
| Szerszámfelvétel magassága: | 10 mm |
| Kompresszor-azonosító: | H12 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Gyártó korlátozás: | DAF |
| Gyártó korlátozás: | VOLVO TRUCK |
| Gyártó korlátozás: | SPECIAL VEHICLES |
| Külső átmérő: | 110,5 mm |
| Magasság: | 32,2 mm |
| Szerszámfelvétel magassága: | 15 mm |
| Kompresszor-azonosító: | SD7H15 |




