| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Anyag: | PA 66 GF 30 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |




