| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | bilinccsel |
| Ház színe: | fekete |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Alternatív javítókészlet: | 555171 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 1J0 973 722 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 000 979 133 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 6N0 906 102 |
| Verzió: | IAM |
| alternatív termék: | 0892212 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | AGR-hűtő nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Hossz: | 92 mm |
| OE-számhoz: | 1J0906627B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | fekete |
| Dugasz színe: | fehér |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0906627A |
| Bal-/jobbkormányos: | bal-/jobbkormányoshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 1J0 973 722 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 000 979 133 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 6N0 906 102 |
| Verzió: | OE |
| alternatív termék: | 0892592 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | bilinccsel |
| Ház színe: | fekete |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,28 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0906627A |
| Bal-/jobbkormányos: | bal-/jobbkormányoshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0906627A |
| Bal-/jobbkormányos: | bal-/jobbkormányoshoz |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 1K0 906 627 E |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Hossz: | 110 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0 906 627 A |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Hossz: | 110 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |




