| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 240 mm |
| Műszaki információs szám: | TBFP |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 225 mm |
| Belső átmérő: | 148 mm |
| Beépítési átmérő: | 289 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 225 mm |
| Műszaki információs szám: | TBFP |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 225 mm |
| Belső átmérő: | 148 mm |
| Beépítési átmérő: | 289 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 225 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 225 mm |
| Belső átmérő: | 150 mm |
| Lyukkörátmérő: | 270 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 240 mm |
| Belső átmérő: | 148 mm |
| Lyukkörátmérő: | 280 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 225 mm |
| Belső átmérő: | 148 mm |
| Beépítési átmérő: | 289 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 240 mm |
| Műszaki információs szám: | TBFP |




