| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 228 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 218 mm |
| Belső átmérő: | 148 mm |
| Lyukkörátmérő: | 247 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 216 mm |
| OE-számhoz: | MD714711 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 241 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 215 mm |
| Belső átmérő: | 140 mm |
| Lyukkörátmérő: | 247 mm |




